Так довго йде підготовка і так швидко летить час в "Території добра". Черговий заїзд дітей на відпочинок. Зустрічі з старими друзями, знайомства з новими.

Кожен рік є чимось неповторним, але щоразу відчуваєш тепло дитячих обіймів, щирість посмішок, які не втомлюють хоч є їх вісімдесят.

Приємно працювати з людьми, які присвятили себе такому незвичному, іноді важкому, іноді смішному служінню. Команда наставників як один механізм, без збоїв, без поломок на одному диханні прожила шість днів. Відкриття цього року Саша Кравчук і Барашивець Андрій ,Саша Мельничук, який згодився їхати буквально перед виїздом, Микола Оліферов, який був "татом" найменшим хлопцям. Люда Серікова та Олена Господарисько гляділи маленьких "донечок"; Віра Кубіт та Олена Карплюк виховували трохи старших; Ірочка Дубенчук та Аня Подгорець жили однією сім'єю з одинадцятилітніми; Юля Семенюк та Люда Макарицька відповідали за найстарших.

Духовні години проводив Тарас Степанюк. Які чудові підбадьорення він нам давав зі Слова Божого.

Улюблена ранкова зарядка та спорт були веселими та енергійними завдяки веселому та енергійному Вадиму Мельничуку. Креативні наставники-рукодільники Петро Гордійчук, який поєднував служіння і улюблену рибалку, та Каріна Господарисько — теж відкриття цього сезону. Аллочка та Надія Левчуки — чудовий музичний тандем. Діти з задоволенням йшли співати і дуже хотіли грати на дзвониках. Координатор Наташа Ящук вдало згладжувала "гострі кути" і надихала на 100% віддачу.

Протягом табору ми намагались вилікувати дітей від таких хвороб, як лінь, непослух, заздрість. Програма називалась "Якщо хочеш бути здоровим...". Надіємось, що після табору батьки помітять хороші зміни в своїх дітках.

Дякуємо Богу за чудовий час, незабутній час. З нетерпінням чекаємо нового сезону.