Цими вихідними відбувся II виїзд дитячих служителів церкви «Благодать»! Близько 50 людей, різного віку, професії, характеру та уподобання, об’єдналися в одну велику сім'ю!

Протягом виїзду ми говорили про посвяту та байдужість, адже наше сьогодення пропонує так багато крадіїв часу, які охолоджують наше бажання служити та прославляти Творця, сконцентровуючи наш погляд  не на Того, Хто усе створив, а на Його творіння.

В перший день Словом ділився пастор церкви «Благодать» Андрій Корнійчук.

Другого дня, гостями були: пастор церкви «Віфанія» м. Дубно Ігор Левценюк.

Хлопці-місіонери Іван та Павло які служать в Африці.

Місіонер і пастор цереви м.Макеївки Костянтин Гудаєв зі своє сім’єю.

Усіх цих людей об’єднує неймовірна любов то Ісуса Христа, готовність служити не дивлячись ні на які труднощі та перешкоди, повна посвята та бажання донести Слово Господнє до останнього краю землі!

Третього дня був піст і молитва за наше серце, чим воно наповнене та що нам заважає повністю посвятити себе на служіння Богові та людям!

У пості нас повів Андрій Барашивець.Кожен з присутніх обновився в своїй посвяті та мав змогу побути на одинці з Богом, відлучившись від повсякденних турбот та сконцентрувавшись на Слові Божому.

Це була прекрасна можливість почути Бога та мати спільність з братами та сестрами, розповідаючи один одному особисті відкриття від Господа.