Недільна школа

Відповідальний: Оліферов Микола

 

 

Недільна школа «Містечко дітвори» утворилася з волі Господньої десять років тому, в 2002 році, коли була заснована церква «Благодать» у місті Рівному. Це є християнська школа, у якій сповідуються і проповідуються лише християнські цінності та чесноти, християнські педагоги-викладачі вчать дітей молитися, вивчають з ними Слово Боже і допомагають дітям впроваджувати християнські істини у їхньому практичному житті. Прикладом для щоденного наслідування, як у вчителів, так і у дітей, є лише Ісус Христос, Бог усіх християн.

Крім біблійних занять діти також мають заняття з рукоділля, вони беруть участь у хорі, театральному служінні, співочому гурті. Люблять вихованці і поїздки до лісу, літній дитячий табір «Територія добра», персональні душеопікунські бесіди із вчителями. І все це робиться з однією метою - послужити дітям Рівного у їхньому духовному пізнанні та зростанні.

«Віра від слухання, а слухання через Слово Христове» - так учить нас Біблія, тому кожне заняття недільної школи проходить за вивченням Біблії. Адже душу дитини можна порівняти із незасіяним полем. В залежності від того, яке насіння туди потрапляє, те і проростає. Коли засівається воно добірним зерном Слова Божого, дитина виростає зрілим християнином, коли ж засівається гріхом, виростає людина з гріховними звичками та уподобаннями.

Наша мета - благовістя Євангелія дітям. І вона є незмінною, оскільки повеління Христа навчати усі народи, досі не втрачає своєї актуальності.