Керівник служіння

Зінчук Микола

Email:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Наше майбутнє покоління – це сьогоднішні діти! Команда дитячо-підліткового клубу «Майбутнє» докладає всіх зусиль для того, щоб діти та підлітки виросли повноцінними членами нашого суспільства і зробили правильний вибір у своєму житті. «Привчай юнака до дороги його, і він, як постаріється, не вступиться з неї» (Приповісті 22:6) – гасло нашого служіння.

Клуб «Майбутнє України» відновив свою діяльність в приміщенні 11 школи у грудні 2008 року для допомоги батькам та з метою самореалізації особистості дітей та підлітків, формуванню змалку їхніх духовних і моральних цінностей.

Наша мета: Донести Євангеліє дітям через спорт, ігри, творчість та Біблійні уроки, допомагати дітям пізнавати, слухати та любити Бога, приводити їх до Ісуса Христа; виховувати з них вірних послідовників Ісуса Христа.

Цілі клубу:

1. Допомогти дітям пізнати Ісуса Христа:

  • Познайомити дітей з Богом та Божим Словом.

  • Пояснити дітям, що таке гріх і які його наслідки.

  • Розказати дітям про Ісуса та про Божий план спасіння.

  • Закликати дітей прийняти Ісуса та отримати прощення.

  • Допомагати дітям коритись Божому Слову, слухати та любити Господа.

2. Побудувати взаємовідносини з дітьми, познайомити дітей з церквою (Недільна школа, молодіжні зібрання).

Клуб «Майбутнє України» відвідують діти віком від 6 до 16 років, в яких вони активно розвивають свої інтелектуальні, фізичні й творчі здібності.

Щосуботи діти вивчають історії з Біблії, як практично можна застосовувати в житті біблійні істини.

Кожна зустріч – це свято. Адже, на усіх завжди чекає багато несподівано-приємних сюрпризів, конкурсів, ярмарок, неймовірно цікавих досліджень Біблії! Хороші та веселі друзі, приємні спілкування, нові знайомства.

Команда дитячо-підліткового клубу «Майбутнє»: Дубенчук Іванна, Коля Зінчук, Тетяна Ягенич, Андрій Мозеров, Інна Єремейчук, Рома Крижановський, Ярослав Літвінчук, Віктор Кусік, Сергій Кусік, Марійка Ягенич. І ще в нас є помічники: Іван Ягенич і Христина Єжик.