«...хрещення не тілесної нечистости позбуття, але обітниця Богові доброго сумління...»
1 Петра 3:21

11 вересня 2016 року Рівненська церква ЄХБ "Благодать" поповнилась 16 новими членами, які вступили в завіт з Богом через святе хрещення по вірі.

Ця урочиста подія проходила за містом в с. Олександрія на мальовничому березі річки Горинь. 8 братів і 8 сестер перед усією церквою заявили про своє тверде рішення все життя слідувати за Христом. Це були люди різного віку і статусу, багато з них мали тяжкі життєві шляхи, але всі вони знайшли свій спокій та підтримку у Христі.

Понад 300 людей стали свідками та були присутніми на цьому урочистому богослужінні.

Перед початком пастор Андрій Корнійчук наголосив, що хрещенню має передувати віра, адже Біблія безапеляційно говорить: "хто увірує і охриститься, - буде спасений...". А пастор Леонід Лрузь у своїй проповіді нагадав, що єдиний заради кого варто жити - це Ісус Христос. "А Він (Христос) вмер був за всіх, щоб ті хто живе не жили вже для себе самих, а для Того Хто за них був умер і воскрес..."

Акт хрещення звершували три пастори, два диякони та молодіжний керівник.

Після хрещення відбулося урочисте богослужіння, на якому нові члени вперше прийняли участь у Вечері Господній. Також за святковим обідом, відбулося знайомство з новими братами та сестрами. Прозвучало безліч свідотств. Багато хто пройшов через важкі випробування, але лише віра у Бога дала сили подолати їх.

Щоб не робила людина, яких вершин в житті не досягала, які б посади не займала - все це не важливе. Для Бога цінна лише душа людини, яка є вічною. Тому найголовніше в житті мати тісні стосунки з Господом.

Бажаємо усім членам церкви, а особливо новим, щодня підтримувати тісний контакт з Небесним Отцем, перебувати в молитві і читати Слово.