Надзвичайно цікавою була наша остання зустріч, де ми могли разом подивитися що Біблія говорить про якості побожного чоловіка. Ведучі приготували уривок з сучасного серіалу, який висміює чоловічу роль в сім’ї, показуючи наскільки нікчемний і недалекодумний є чоловік і як жінка приймає всі рішення.

Було дуже смішно дивитись на цього бідолаху, але нажаль в світі жінки саме так і відносяться до своїх чоловіків, забираючи роль глави на себе. Слово Боже вчить нас навпаки, бути помічницями, коритись і слухатись своїх чоловіків, поважати їх і віддати всі права на управління сім’єю. Під час клубу наші жінки пройшли цікавий тест, де визначили по 10-ти бальній шкалі що їх найбільше надихає в чоловіках, перші два місця зайняли якості, які зовсім протилежні від того, що про це думають самі чоловіки, це – турботливий про сім’ю та добрий. Чоловіки мали можливість написати комплімент своїм дружинам на гарненьких листівочках, що завжди дуже приємно жінкам.

Що стосується самої теми, то Любомир Турчак доступно і просто виклав нам біблійні принципи чоловіка:

  1. Чоловік і дружина співвласники (чоловік керує, а дружина допомагає, але перед Богом вони рівні);

  2. Голова сім’ї;

  3. Доморядник;

  4. Священник.

Поговорили ми і про обов’язки чоловіків – забезпечувати свою сім’ю фінансами та любити свою дружину. Висновком стало влучне висловлювання – постійне пізнання Бога і дружини – це залог успіху чоловіка.

Завершився вечір теплим спілкуванням за фуршетом. Ми ще довго обговорювали і дискутували про почуте.