Керівник відділу тюремного служіння

Валентин Павлович Панчук,


 e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Служіння з засудженими охоплює 4 колонії:

1) Городищенська виправна колонія №96

с. Городище, Рівненського району.

В колонії майже 800 засуджених відбувають покарання (особий режим) з максимальним рівнем безпеки. Є молитовна кімната, яку відвідує 20-25 засуджених;

2) Полицька виправна колонія №76

с.Іваничі Володимирецького р-ну.

В колонії майже 900 засуджених які відбувають покарання.

Є молитовний будинок, який відвідує 60-70 засуджених;

3) Дубенська виховна колонія

м.Дубно,

В колонії майже 200 неповнолітніх засуджених які відбувають покарання.

Є молитовна кімната, яку відвідує 20-25 засуджених;

4) Катеринівська виправна колонія №46

с.Катеринівка Сарненського р-ну.

В колонії близько 1200 засуджених відбувають покарання. Християнське спілкування відвідує 40 заседжених.

Команда посвячених людей проповідує Євангеліє, співає Християнські пісні. Люди розповідають свідчення, та про те, як їхнє життя змінив Господь. Також проводять для засуджених відео та аудіо семінари. Програма включає в себе трансляцію циклів духовно-просвітницьких радіопередач “Промінь світла” в установах Городищенська ВК 96, Рівненський слідчий ізолятор, Катеринівська ВК 46. Команда піклується також про надання благодійної допомоги а саме: гігієнічні пакети, канцтовари, одяг та взуття, християнська аудіо- відео продукція, розповсюдження духовної літератури, продукти харчування.

У плани розвитку цього служіння входить відкриття реабілітаційного центру для осіб, які звільняються з місць позбавлення волі, розвиток душеопікунської роботи з братами, які звільняються з місць позбавлення волі, охоплення якомога більшої кількості засуджених та особового складу установ ефірним радіо духовно-просвітницькими радіопередачами “Промінь світла”.

Засуджені потребують постійної благодійної допомоги: християнська література; аудіо-, відео- продукція; канцелярські товари; одяг та взуття; продукти харчування. Усі небайдужі можуть прийняти участь у цьому служінні, звернувшись до відповідального.