Керівник відділу соціального служіння

Остра Зінаїда Миколаївна

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Ось уже 6 років в церкві проводяться служіння з дітьми-сиротами та з дітьми з малозабезпечених сімей. За цей час всі дуже подружились і стали як одна велика родина. Всього на цій програмі 61 дитина. У команді служать 10 людей: Остра Зіна Миколаївна, Лященко Олена, Грицайчук Тетяна і Ярослав, Боровик Оксана, Крижановська Оксана, Дондюк Володимир, Орешняк Володимир, Войтюк Петро, Левчук Алла. Вони щомісяця відвідують сім'ї. Разом з продуктами харчування та речами першої необхідності, вони розказують людям про Бога. Для дітей шкільного віку збираються предмети для навчання, одяг та взуття.

Декілька сімей з церкви взяли дітей під свою духовну опіку. Вони постійно цікавляться їхнім життям та проблемами, а також свідкують про Ісуса Христа.

Батьків та опікунів запрошують для спільного вивчення Біблії, на богослужіння в церкву. За цей час покаялось двоє батьків і підліток. Декілька дітей постійно відвідують Недільну школу.

Щороку для всіх дітей проводиться Різдвяне свято, свято Пасхи. Кожну дитину вітають подарунком на День народження. Щоліта діти-підлітки відпочивають в англійському таборі iCamp, де діти маю можливість послухати і поспілкуватись з однолітками на різні теми і читати Слово Боже англійською мовою. Менші діти їздять в дитячий табір “Територія добра”. Для решти дітей проводиться денний табір на природі, де з дітьми читають Біблію, співають, роблять поробки, грають в ігри. Батьки та опікуни в цей час зайняті вивченням Біблії. Заключним днем цього табору стала традиція ходити до місцевого зоопарку і отримувати подарунки.

Основна ціль цього служіння це забезпечити людей не тільки фізичною їжею та одягом, а привести батьків і опікунів до Господа, щоб їхнє життя змінилось і в їхньому домі запанувала Божа благодать для дітей.